W NIKE PEGASUS TRAIL 3 GTX
W NIKE PEGASUS TRAIL 3 GTX
W NIKE PEGASUS TRAIL 3 GTX
W NIKE PEGASUS TRAIL 3 GTX
W NIKE PEGASUS TRAIL 3 GTX
W NIKE PEGASUS TRAIL 3 GTX

W NIKE PEGASUS TRAIL 3 GTX (NKDC8794-001)

Marka : Nike
Fiyat : ₺1.569,90(KDV Dahil)
Adet :
ARAZİYE UYGUN TEPKİ KABİLİYETİ YAĞIŞLI HAVALAR İÇİN TASARLANDI.
Kanatlarını tak ve yağışlı havalarda araziye çık. Klasik Pegasus stilinden izler taşıyan bir tasarıma sahip Nike Pegasus Trail 3 GTX, sevdiğin yastıklamayı ve rahatlığı sunar. Sağlam tutuş ve ayağın orta kısmındaki gelişmiş yapı sayesinde güvenli ve dayanıklı destek sunar. Nefes alabilen su geçirmez üst kısımla birlikte yağmur ve rüzgar seni yavaşlatmaya çalışırken bile kayalık arazilerde yoluna devam etmeni sağlar. Yağmurun seni durdurmasına izin verme. Bağcıklarını bağla ve hava şartlarına karşı koy.

Hava Şartlarına Karşı Koy
GORE-TEX kaplama su girmesini engellemeye ve ayaklarını kuru tutmana yardımcı olur. Bilekteki ekstra tozluk ise ekstra toprak ve suyun ayağına girmesini önler.
İkonik Stil
Geleneksel bilek kısmı ve dil, klasik Pegasus stilini araziye taşır.
Ayağın Orta Kısmını Sabitleyen Yapı
Ayağın orta kısmı boyunca uzanan Dynamic Fit bant sistemi, doğa yürüyüşü sırasında ayağını sararak destekler. Ayak tarağı ve ayağın orta kısmında öne çıkan bağcıklar
Arazi İçin Çok Yönlü Tutuş
Kauçuk dış tabanın şok dalgasını andıran deseni, bisiklet lastiğinden ilham alan hızlı bir stil sunar. Çıkıntılar hem arazide hem yolda tutuş kazandırır ve kusursuz bir deneyim sunar. Daha fazla tutuş sunan topuk ve burun kısmı, hem yokuş inerken hem yokuş çıkarken yere sağlam basmanı sağlar.
Hızlı Tepki Kabiliyeti ve Destek
Nike React köpük, geçişleri yumuşatmak için yastıklama ve hızlı tepki kabiliyeti sunar. Tam boy tasarım kayalık arazilerde ayağını destekler.
Topuktaki çekme ucu sayesinde kolayca giyilip çıkarılabilir.
Ayak tarağında bulunan burun çıkıntıları tutuşu artırmaya yardımcı olur.
Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş