NIKE REVOLUTION 6 NN
NIKE REVOLUTION 6 NN
NIKE REVOLUTION 6 NN
NIKE REVOLUTION 6 NN
NIKE REVOLUTION 6 NN
NIKE REVOLUTION 6 NN

NIKE REVOLUTION 6 NN (NKDC3728-004)

Marka : Nike
Fiyat : ₺639,90(KDV Dahil)
Adet :
ESNEK YASTIKLAMAYLA SEZGİSEL RAHATLIK.
Rahatlık, koşu rutininin olmazsa olmazıdır. Son derece rahat bir tasarıma sahip olan Nike Revolution 6 modeli, en az %20 oranında geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen yumuşak üst kısmının yanı sıra topuk ve dil kısımlarında ayakkabıyı giyip çıkarmayı kolaylaştıran temas noktaları ile dikkati çeker. Doğal piston etkisi yaratarak çok daha fazla esneklik sağlayan köpük malzemesiyle bir önceki modelden daha yumuşak bir koşu deneyimi sunar. Göz alıcı logolarla bir araya gelen bu sade ama klasik stil, hem koşu hem de günlük kullanım için idealdir.

Rahat Stil ve Yapı
Ayak tarağı bölgesine ve bilek kısmına yerleştirilmiş yumuşak file malzeme, hem rahattır hem de ayağı sabit tutar. Boydan boya uzanan ekstra yüzeyler dayanıklılık sağlar.
Daha Fazla Esneklik, Daha Yumuşak Koşu Deneyimi
Tam boy köpük orta taban, Revolution 5'e kıyasla daha yumuşak bir koşu deneyimi sunar. Dış yüzeyin bilgisayar ortamında üretilen tasarımı, koşu sırasında doğal piston etkisi yaratarak daha fazla yastıklama ve esneklik sağlar. Tam boy kauçuk dış tabanla buluşan tasarım, uzun süreli tutuş sağlar.
Sezgisel Temas
Topuk ve dil kısımlarındaki temas noktaları, ayakkabıyı giyip çıkarırken doğal bir his sunar.
Ürün detay paylaş