Değişim & İade Koşulları

 

Ürün Değişim İşlemleri

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.(Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.

Değişim için stoklarımızdaki son durumunu öğrenmek ve doğruluğunu teyit etmek için buraya tıklayarak iletişim bilgilerimiz ile müşteri hizmetlerine ulaşabilir veya 0850 557 00 61'nolu hattımızdan müşteri hizmetlerimize 09:30 ile 19:30 arası ulaşabilirsiniz..
Göndermiş olduğunuz ürünlerin fatura arkasında herhangi bir talep belirtilmemesi durumunda veya yukarıda belirtildiği gibi ürünün stok karşılığı olmayan siparişler maksimum 1 - 5 iş günü içerisinde müşteri hizmetlerimiz tarafından aranarak veya sms atılarak bilgilendiriliyor olacaksınız.


Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün değişimini ÜCRETSİZ KARGO avantajı ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.


Adres: Kemerkaya Mahallesi Uzun Sokak No:16/D Ortahisar/TRABZON

Telefon: 0850 557 00 61


Ürün İade İşlemleri

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra İADE işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerin etiketleri ve de bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.

Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dâhil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

Hijyenik Nedenlerden Dolayı Mayo,Çorap,Tozluk gibi ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır.

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.(Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır.Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.)

Gönderimlerinizi MNG Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Bu kargo dışında tarafımıza gönderilecek ürünler kabul edilmeyecektir.


Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün İadesini ÜCRETSİZ KARGO avantajı ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

 

Adres: Kemerkaya Mahallesi Uzun Sokak No:16/D Ortahisar/TRABZON

Telefon: 0850 557 00 61

 

Tekrar Kargo Nasıl Talep Edebilirim?

Sipariş etmiş olduğunuz ürünler ile alakalı teslim alamadığınız kapıda nakit ödemeli siparişler herhangi bir ödeme bulunmadığı için otomatik olarak sistem üzerinde iptal edilir.

Kredi kartı - Banka Havalesi siparişleri için teslim alamadığınız kargolar için ürün tekrar bizlere ulaştığında tekrar kargo talep edebilirsiniz.


Cayma Hakkımı Nasıl Kullanabilirim?

Ürünü www.longstreet12.com.tr adresinden aldıysanız ve dışarıda kullanmadıysanız, teslim aldığınız süre 14 günü geçmediyse iade etmek istediğiniz ürünü, ürünün faturası ile birlikte MNG Kargo ile karşı ödemeli fatura adresimize (Adres: Kemerkaya Mahallesi Uzun Sokak No:16/D Ortahisar/TRABZON  Telefon: 0850 557 00 61) gönderebilirsiniz.

İade işleminiz ödeme şeklinize göre maksimum 10 iş günü içinde tamamlanacaktır.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR